© 2019 designed by ImagIn Studios

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle

IZOLÁCIE

Drevovlákno

S drevovláknitou izoláciou významne prispejete k väčšej kvalite života vo svojom vlastnom dome. Jej vynikajúce vlastnosti pomáhajú udržať komfortné teplo v miestnostiach. Flexibilné, pružné izolačné dosky sú difúzne otvorené, takže nebránia prestupu vlhkosti smerom von. Izolácia tak prispieva nielen k regulácii vlhkosti, ale je aj dobre odolná voči tvorbe kondenzátu. Celá konštrukcia je tak veľmi dobre odolná voči poškodeniu vlhkom, pričom tepelnoizolačné vlastnosti vlhkosťou nie sú ovplyvnené.

Ovčia vlna

Ovčia vlna je trvale obnoviteľný materiál, je zdravotne nezávadný a viaže na seba mnohé škodlivé substancie(karcinogénne formaldehydy, nikotín, ozón...) ktoré rozkladá. Vyznačuje sa tým, že reguluje vlhkosť vzduchu v stavbe a udržuje optimálnu mikroklímu, čím okrem iného vytvára vhodné podmienky pre alergikov a astmatikov.

Priedušnosť ovčej vlny je veľmi dobrá aj pri hustej štruktúre, preto stále dobre dýcha Dokonca aj pri nasiaknutí vodou sa vlastnosti nemenia. Disponuje nadpriemernými izolačnými vlastnosťami, ktoré nemajú tendenciu sa postupne vytrácať. Tie aj po dlhých rokoch ostávajú rovnaké. Rovnako sa vyznačuje tvarovou stabilitou, pevnosťou, pružnosťou a nízkou hmotnosťou, vďaka čomu je vhodná do strešných, stenových stropných ako aj podlahových konštrukcií najmä pri drevostavbách nízkoenergetického a pasívneho štandardu.

Vďaka všetkým spomenutým vlastnostiam sa ovčia vlna považuje za najlepší izolačný materiál.

Konope

Konopné izolácie sú 100% prírodný materiál, vyznačujúci sa vynikajúcou ochranou proti horúčavám a hluku. Tento materiál je difúzne otvorený, čo znamená, že steny izolované touto izoláciou dýchajú a tvoria tak v interiéry zdravú mikroklímu.

V teplom období sa teplo kumuluje v izoláciách a postupne je odovzdávané do vnútorných priestorov. S pomocou konopnej izolácie nedochádza k prehrievaniu priestorov obzvlášť pri obytných podkroviach, keďže strecha je v najväčšej miere vystavená slnečnému žiareniu. Aj bez klimatizačnej jednotky je možné v interiéry zabezpečiť príjemné prostredie v letnom období a to zdravou a prirodzenou cestou.

Korok

Prírodný izolačný materiál s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami je určený na zateplenie fasád budov, izolovanie striech a terás, interiérovú izoláciu zvuku a tepla podláh, priečok a stropov.

Ďalším produktom z korku sú interiérové obklady stien a luxusné podlahy kombinované s drevom alebo kožou.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now